Vítejte na stránkách amatérské filmové skupiny

Wild Tiger
Dolů

Cesta duše

Cesta duše

Cesta duše je film, který má záhadnou, mystickou a tajemnou minulost. Nejen scénář odpovídá tomuto popisu, ale i to, že se nám ho do dnešního dne nepodařilo natočit. Tento film měl být třetí film WT, tedy měl vzniknout po Keep living, ale nedokončili jsme ho. Neměli jsme tenkrát ještě dostatečné vybavení pro natočení filmu podle scénáře. Ten totiž kladl velké nároky jak na herce, tak na techniku a vybavení.

O jeho natočení jsme se pokusili znovu po filmu Oběť 2. Tentokrát s přepracovaným, vylepšeným scénářem a novou herečkou, jež by ztvárnila hlavní hrdinku filmu. Ale ani tentokrát nám okolnosti nepřály a natáčení skončilo po dvou natáčecích dnech. Zbyla nám jen jedna natočená scéna.

Vzhledem k zajímavosti scénáře však od myšlenky film dokončit zatím zcela neupouštíme, i když jeho natáčení nebude rozhodně lehké. Ona se totiž polovina filmu odehrává v noci, často i na dosti bizardních místech. Jednu noc natáčení jsme tak strávili kupříkladu v kostele.

O čem film je?

Kristýnu srazilo auto a ona se ocitla ve stavu mezi životem a smrtí. Zde se jí zjeví její anděl strážný, který ji provází jejím životem. Ukazuje jí její minulost, ale i budoucnost. O její duši však usiluje Satan a snaží se ji stáhnout do pekel. Anděl se jí snaží uchránit, ale Satanova síla je čím dál větší, až nakonec Kristýninu duši uchvátí do svých pařátů. Anděl se rozhodne Kristýnu zachránit a vydá se za ní rovnou do pekla. Konec filmu je tajemný jako celý film a prozatím zůstane i tajný.

Seznam lidí, kteří se zatím na filmu aktivně podíleli

  • Honza A.G. Buček
  • Pavel Dvořáček
  • Jana Chlupová
  • Magda Buchtová
  • Přemek Oprchal
  • Hana Bučková

Pár věcí ke stažení

Z tohoto filmu není nic speciálního ke stažení.

Fotky

fotky z nataceni s Janou fotky z nataceni s Janou fotky z nataceni s Janou

Druhý pokus s jinou představitelkou hlavní hrdinky

fotky z nataceni s Magdou fotky z nataceni s Magdou fotky z nataceni s Magdou

Nahoru