Vítejte na stránkách amatérské filmové skupiny

Wild Tiger
Dolů

Trable pana Kratochvíla - Výlet

Buchty

"...nade mnou, pode mnou, temné lesní čáry jsou..."




Koncem července roku 2009 jsme se rozhodli pro natočení dalšího krátkého filmečku. Zdálo se, že by mohla být k dispozici i kamera, takže jsme si říkali, že vyzkoušíme nové efekty, nové technické možnosti a spolupráci v rozšířeném týmu. Po dlouhém rokování vzešel nápad volného pokračování dnes už "seriálu" Trable Pana Kratochvíla. Kvůli vyzkoušení speciálních efektů jsme zvolili trošku nadpřirozený motiv.

K natáčení došlo ve velmi krátké době po prvním nápadu natočení dalšího filmu a to opět na digitální fotoaparát. Natáčet se začalo koncem září téhož roku. To trvalo dva celé dny a dva večery. Stříhání, hudba a další detaily trvaly mnohem déle, neboť i hudba je tentokrát z vlastní dílny. Vyplatilo se však počkat. Pan skladatel si dal opravdu záležet, však si to poslechněte sami. Jistě mi dáte za pravdu. Pohádka ve finální podobě trvá 15 minut.

Veřejná slavnostní premiéra filmového seriálu Trable Pana Kratochvíla epizoda "Výlet" se odehrála 27. 3. 2010 tj. 6měsíců od prvního natáčecího dne.

                  Asistentka producenta

O čem film je?

Pan Kralochvíl vyráží na výlet. Během svých toulek přírodou je překvapen zlou čarodějnicí, která se těsně před pronesením zlého zaklínadla promění v krásnou vílu Aquiel. Aquiel uprosí pana Kratochvíla, aby jí pomohl. Ten se tedy vydá na cestu za "kouzelnou" vodou, jejíž hledání mu zkomplikuje vykutálený vodník. Podaří se mu tedy vílu zachránit?

Trailer na YouTube


Film na YouTube




Pár věcí ke stažení

Celý film ke stažení na Uloz.to. Velikost 485MB
Trailer k filmu Výlet. Velikost 34MB


Předpremiérový rozhovor

Hlásíme se vám přímo z centra dění filmové skupiny WildTiger a přinášíme aktuální informace ze zákulisí přípravy filmového shotu Výlet. Jak herci, tak fanoušci shotové série nazvané Trable pana Kratochvíla, netrpělivě očekávají vydání nového dílu.

A zatímco jsou všichni napnutí takřka jako kšandy, přípravy nového pokračování běží v pomalých, ale jistých, obrátkách. Zeptali jsme se tedy přímo pana režiséra na pár otázek:

"Pane režisére, jak hodnotíte současný stav příprav nového dílu série Trable pana Kratochvíla?"

režisér: "Práce kvapná, málo platná. Dáváme si záležet."

"To je dobře a na co se v současné době nejvíce soustředíte?"

režisér: "Obraz je hotový, takže hudba, hudba, hudba... máte se opravdu na co těšit. Najali jsme nového mjůzik mistra, takže uslyšíte neslýchané."

Jak můžete vidět, jsou přípravy stále v plném proudu. Speciálně pro vás jsme také pořídili rozhovor se samotným tvůrcem hudby:

"V rozhovoru s panem režisérem jsme se dozvěděli, že jste tvůrcem hudby k novému dílu seriálu Trable pana Kratochvíla, na co se mohou diváci těšit?"

tvůrce hudby: "No, v podstatě se můžou těšit na celý film. Hudba, kterou diváci ve filmu uslyší, je tvořena přímo pro film, tudíž bychom chtěli dosáhnout toho, aby přímo k daným scénám ladila. O to víc práce to vyžaduje."

"Dobrá a jaký je současný stav? Stihnete nový díl vydat do letošních Vánoc? ;-)"

tvůrce hudby: " :-D Vy si musíte rýpnout... Snažili jsme se a snažit se budeme, aby to bylo co nejdřív. K dnešnímu dni bych řekl, že je před námi poslední třetina hudební práce. A jak vím, zrovna ta poslední je vždycky ve všem nejtěžší překonat."

"Je něco, na co byste chtěl diváky navnadit?"

tvůrce hudby: "Milí diváci, myslím, že ve filmu bude zřejmá hudební myšlenka, což u předchozího dílu nebylo. Na co se můžete těšit nejvíce je rockové zpracování hlavního motivu, na které se zhruba příští týden budeme soustředit."

"Nezbývá než potvrdit slova pana režiséra, že se opravdu máme na co těšit."



Seznam lidí, kteří se na filmu aktivně podíleli

  • Jan Papež
  • Pavla Papežová
  • Antonín J.G. Buček
  • Kateřina Loučková
  • Michaela Šteflíčková

Fotky z premiéry filmu

Výlet  Výlet  Výlet  Výlet  Výlet  Výlet  Výlet  Výlet  Výlet  Výlet 



Nahoru